Ubytovanie-praha.sk
prague hotelsprag hotelhotely v prazeubytovanie v Prahe Ubytovanie v Prahe - hotel Agricola     
  top hotely  
  luxusné hotely  
  hotely a penzióny  
  lacné hotely  
  ubytovne  

Hotel Agricola

Rostovska 25
Praha 10

mapa Prahy - hotel agricola
Poloha:Hotel Agricola je situovaný v pokojnom prostredí pražských Vršovíc, poblíž Havlíčkových sadov, cca 15 minút od Václavského námestia, ktoré sa dá považovať za vstupnú bránu do Starého Mesta, ale aj k ostatným pamiatkam Prahy.
Izby:K dispozícii je 32 dvojlôžkových izieb (všetky s možnosťou pristieľky). Všetky izby sú vybavené vlastnou kúpeľňou s WC, rádiom, farebnou TV, pracovným stolom a telefónom.
Popis:Recepcia ponúka služby ako polopenzia, plná penzia, hotelový trezor, fax, zmenáreň, prekladateľské služby, taxi služba, sprievodca (CZ, NJ, AJ, TLJ,…), vstupenky na kultúrne a spoločenské akcie, divadlá, koncerty, opery, atď., vypožičanie vozu, výlety po Prahe a jej okolí (Karlštejn), oslavy narodenín, svadby, firemné aj súkromné akcie, väzba kvetín pre rôzne príležitosti, incentívny program.
Reštaurácia:Hotel má vlastnú reštauráciu. Klasická vináreň umožňuje príjemné posedenie v pivničných priestoroch hotelu, s pohárom vína s vybraných moravských ale aj svetových vinárskych oblastí.
Parkovanie:Parkovať je možné ako priamo pred hotelom, tak aj v uzamknutých hotelových garážach.
Raňajky:Raňajky sú ponúkané formou švédskeho stolu v hotelovej reštaurácii, ktorá v priebehu dňa ponúka českú a medzinárodnú kuchyňu (obedy a večere je možné priobjednať).
Poznámka:V bezprostrednej blízkosti hotelu je zastávka mestskej hromadnej dopravy. Niekoľkými električkovými či mestskými autobusovými linkami sa pohodne dostanete nielen do historického centra, ale aj do predmestských častí Prahy.

Ceny 2014 2.1. - 14.3.
1.7. - 31.8.
16.11. - 30.12.
5.3. - 30.6.
1.9. - 15.11.
3.4. - 6.4.
30.4. - 3.5.
7.5. - 10.5.
Jednolôžková izba 37 40 55
Dvojlôžková izba 55 59 73
Dvojposteľová izba 55 59 73
Trojlôžková izba 73 77 91
Ceny sú v EUR vrátane DPH za izbu a noc
Prepočítaj ceny na
   Rezervácia ubytovania   

website: hotel agricola v Prahe       email: hotel-agricola@ubytovanie-praha.sk
ubytovanie v Prahe  (c) 2000 - 2014