Ubytovanie-praha.sk
prague hotelshotels pragpražské hotelyhotely, ubytovnie a penzióny Praha Ubytovanie v Prahe - hotel Chodska     
  top hotely  
  luxusné hotely  
  hotely a penzióny  
  lacné hotely  
  ubytovne  

Hotel Chodska

Chodska 22
Praha 2

mapa Prahy - hotel chodska
Poloha:Malý hotel garni s rodinnou atmosférou sa nachádza v pokojnej ulici centra Prahy na Vinohradoch medzi námestím Mieru a námestím Jiřího z Poděbrad. Len 10 min. chôdze je vzdialený od Václavského námestia, ktoré je asi najlepšou vstupnou bránou do Starého Mesta i k ďaľším turistickým pamiatkam. Stanica metra Jiřího z Poděbrad (cca 400m) a električka v Korunnej ulici (150 m) sú ideálne pre prípad, že využijete mestskej dopravy. V okolí sa nachádza mnoho obchodov, barov, reštaurácií i kaviarní, ktoré príjemným spôsobom dokresľujú atmosféru našej staropražskej lokality.
Izby:Ponúkame ubytovanie s celkovou kapacitou 75 lôžok. Izby sú vo dvoch veľkostných kategóriách. Celkový počet 25 izieb, disponuje variabilným počtom lôžok pre 1 – 4 osoby. Všetky sú vybavené vlastným sociálnym zariadením (sprcha + WC), SAT TV, telefónom a internetovou prípojkou. V tomto roku boli modernizované.
Popis:Recepcia ponúka možnosť zakúpenia občerstvenia a nápojov. i suvenírov a základných potrieb. K dispozícii je zmenáreň, telefón a fax. Možnosť zakúpenia lístkov na MHD. Poskytuje aktuálne turistické informácie o kultúrnych, spoločenských i športových akciách. Ponúkame okružné jazdy Prahou alebo fakultatívne výlety do najzaujímavejších miest aj mimo hlavné mesto. Odborní sprievodcovia v hlavných svetových jazykoch sú samozrejmosťou. Potrebujete byť v spojení s Vašou kanceláriou alebo s Vašou rodinou či priateľmi, prajete si získať dôležité informácie na internete? Žiadny problém! Na každej izbe je k dispoícii internetová prípojka pre Váš počítač. V prípade, že cestujete bez PC, ponúkame navyše možnosť jeho požičania.
Parkovanie:Pred našim hotelom je možné parkovanie, avšak doporučujeme využiť niektoré z nasledujúcich strážených parkovísk s nepretržitou premávkou v susedstve. Parkovisko je vo Vinohradskej ulici č.28, parkovisko pod televíznym vysielačom na Žižkove (vjazd z Fibichovej ulice) alebo parkovisko pri Hlavnej stanici.
Raňajky:Raňajky sú formou bohatého švédskeho stolu podávané od 8:00 do 10:00 hodín v našej novej jedálni. Pre záujemcov zaisťujeme na objednávku tiež polopenziu s našou partnerskou reštauráciou.
Poznámka:Najrýchlejšie sa k nám dostanete metrom po trase A, vystúpite v stanici Jiřího z Poděbrad alebo Námestie Mieru a potom asi 5 minút pešo podľa mapy. Taktiež je možné použiť električku č.10 a č.16 alebo v noci č.51 (zastávka Šumavská). Náš hotel je na mape označený šípkou.

Ceny 2014 3.1. - 31.3.
1.11. - 27.12.
1.4. - 31.10.
28.12. - 2.1.
Jednolôžková izba 33 51 79
Dvojlôžková izba 37 55 82
Dvojposteľová izba 37 55 82
Jednolôžková izba superior 46 64 91
Dvojlôžková izba superior 50 68 95
Trojlôžková izba superior 55 73 100
Ceny sú v EUR vrátane DPH za izbu a noc
Prepočítaj ceny na
   Rezervácia ubytovania   

website: hotel chodska v Prahe       email: hotel-chodska@ubytovanie-praha.sk
ubytovanie v Prahe  (c) 2000 - 2014