Ubytovanie-praha.sk
accommodation in pragueunterkunft in pragubytování v prazehoteli v Prahe Ubytovanie v Prahe - hotel Constans     
  top hotely  
  luxusné hotely  
  hotely a penzióny  
  lacné hotely  
  ubytovne  

Hotel Constans

Bretislavova 309
Praha 1

Poloha:Hotel je v blízkosti mestskej hromadnej dopravy, priamo v historickom centre Prahy. Od električkovej zastávky Malostranské námestie prídete voľnou chôdzou za 5 minút.
Izby:Hotel Constans ponúka 32 veľmi priestorných izieb, ktoré vzniky v dôsledku rešpektovania pôvodných stien objektu v historickom štýle a luxusným zariadením. Ponúknuť môžeme dvojlôžkové izby s manželskými a oddelenými posteľmi. Radu izieb je možné medzi sebou vzájemne prepojiť. Všetky izby sú vybavené kúpeľňou so sprchovým kútom či vaňou, bidetom a toaletou, minibarom, satelitnú TV, telefónom s priamou voľbou. Apartmány s priestornými lodžiami Vám môžu spríjemniť Váš voľný čas. Podkrovné izby sú klimatizované.
Popis:Pri rezervácii izby je možné uplatniť požiadavok na doplnkové služby, napr.pristieľka, detská postieľka, stravovanie formou polopenzie alebo plnej penzie, parkovanie vouz hosťa, transfer ako z miestnych destinácií tak aj zahraničných, okružné jazdy po Prahe a Čechách, vstupenky na kultúrne predstavenia, požičovňa áut a iné ďalšie podľa Vášho priania.
Reštaurácia:Hotelová reštaurácia s 36 miestami pri stoloch je citlivo zakomponovaná v pôvodných prízemných priestoroch domu s klenutými alebo trámovitými stropmi. Je členená do troch častí s príjemným a zaujímavým architektonickým riešením. Návštevníci si môžu vychutnať ako atmosféru súkromia a kľudu, tak aj kvalitu ponúkaných pokrmov a značkových vín.
Parkovanie:K dispozícii Vám bude náš parkovací a chránený systém priamo v objekte hotelu, ktorý je schopný pojmúť až 18 osobných vozov.
Raňajky:Raňajky sú podávané formou švédskeho stolu alebo objednávkou z menu.
Poznámka:V blízkosti hotelu je zastávka električky a metra Malostranská.

Ceny 2014 4.4. - 21.4.
25.4. - 29.4.
13.6. - 30.6.
2.5. - 12.6.
30.4. - 1.5.
Jednolôžková izba 69 89 99
Dvojlôžková izba 79 94 108
Dvojposteľová izba 79 94 108
Suit - 2 osoby 108 158 133
Ceny sú v EUR vrátane DPH za izbu a noc
Prepočítaj ceny na
   Rezervácia ubytovania   

website: hotel constans v Prahe       email: hotel-constans@ubytovanie-praha.sk
ubytovanie v Prahe  (c) 2000 - 2014