Ubytovanie-praha.sk
accommodation in pragueunterkunft in pragubytování v prazehoteli v Prahe Ubytovanie v Prahe - hotel Domus Henrici     
  top hotely  
  luxusné hotely  
  hotely a penzióny  
  lacné hotely  
  ubytovne  

Hotel Domus Henrici

Loretanska 11
Praha 1

mapa Prahy - hotel domus henrici
Poloha:Dovoľte, aby sme Vám predstavili Domus Henrici - Jindřichův Dům. Residence Domus Henrici sa nachádza v historickom dome na pražskách Hradčanoch, v tesnej blízkosti Hradu - sídla českých kráľov.
Izby:Domus Henrici ponúka 8 izieb (7 dvojlôžkových a 1 apartmán) s vchodmi z južných terás domu. Všetky izby sú vybavené telefónmi s priamou voľbou (fax a email je možné využiť v recepcii), televíziou so satelitnými programami, minibarom, sejfom, minivežou s rádiom a CD prehrávačom, sprchou, fénom, WC. Pre náročných je 50% izieb ďalej vybavených veľkou rohovou vaňou, obchodníci uvítajú pracovný stôl, možnosť pripojenia na internet, fax, ktorý zároveň slúži ako kopírka a scanner.
Popis:Z terás a izieb, ktoré poskytujú dokonalý kľud pre prácu aj odpočinok, uvidíte na panorámu mesta a Petřínske záhrady, ktoré ponúkajú ideálne prostredie pre príjemné prechádzky.
Parkovanie:Parkovanie je možné v blízkosti hotelu.
Raňajky:Raňajky podávame bufetovou formou v príjemnom prostredí klubovne.
Poznámka:Hotel má ideálnu polohu v samotnom centre historickej časti mesta a väčšina najvyhľadávanejších pamiatok je ľahko dostupná pešo alebo električkou. Hostia môžu využiť pohostinnosti blízkych reštaurácií alebo ponuky neďalekého športovo relaxačného centra. K dispozícii je tiež vlastná taxislužba. Najbližšia stanica metra Hradčanská.

   Rezervácia ubytovania   

website: hotel domus henrici v Prahe       email: hotel-domus-henrici@ubytovanie-praha.sk
ubytovanie v Prahe  (c) 2000 - 2014