Ubytovanie-praha.sk
prague accommodationprag unterkunftubytování prahaubytovnie, penzióny a hotely v Prahe Ubytovanie v Prahe - hotel Grand Hotel Symphony     
  top hotely  
  luxusné hotely  
  hotely a penzióny  
  lacné hotely  
  ubytovne  

Hotel Grand Hotel Symphony

Vaclavske namesti 41
Praha 1

Fotografie a obrázky hotela Grand Hotel Symphony v Prahe Pražský hotel Grand Hotel Symphony fotky a obrázky Grand Hotel Symphony hotel fotka hotel Grand Hotel Symphony fotografie Fotografie hotel Grand Hotel Symphony v Prahe Obrázky Grand Hotel Symphony hotel hotel Grand Hotel Symphony Praha Grand Hotel Symphony hotel Praha Grand Hotel Symphony hotel Praha Grand Hotel Symphony hotel Praha mapa Prahy - hotel grand hotel symphony
Poloha:Citlivo zrekonštruovaný hotel Ramada Grand Hotel Symphony, ktorý zaujme sviežim designom a pohodlným vybavením, sa nachádza v najatraktívnejšej časti Prahy, na Václavskom námestí, v historickom a zároveň obchodnom centre mesta. V bezprostrednej blízkosti hotelu nájdu hostia radu významných kultúrnych a historických pamiatok, obchodov, reštaurácií a ďalších atraktivít.
Izby:Hotel ponúka pohodlné ubytovanie v 88 vkusne zariadených dvojlôžkových izbách a 9 apartmánoch. K dispozícii je tiež jedna izba pre telesne postihnuté osoby. Izby sa nachádzajú v 6 poschodiach, časť z nich má nádherný výhľad do Václavského námestia, časť naopak do dvora kde je zaručene väčší kľud. Štandardné vybavenie izieb: lôžková časť: zdravotné matrace, protialergická pokrývka, zatemňovacie závesy, písací stôl s lampou, minibar, klimatizácia, satelitnú TV - 20 medzinárodných programov, Pay-TV, internetová zásuvka, telefón so záznamníkom a priamou voľbou, bezpečnostná schránka. Kúpeľňa: sprchový kút alebo vaňa, kozmetické zrkadlo, 2-rýchlostný fén, podlahové kúrenie, veľkoplošné zrkadlo, ozvučenie reproduktorom z televízie. Zloženie izieb: 88 dvojlôžkových izieb, z toho 5 executive izieb a 9 apartmánov, z toho 5 executive suite. K dispozícii sú prevažne izby so sprchovým kútom, 4 izby sú s vaňou. Všetky apartmány sú vybavené kúpeľňou s vaňou a dvojitým umývadlom. 4 apartmány je možné prepojiť s ďalšou dvojlôžkovou izbou - vhodné ako rodinné apartmány. Izba pre telesne postihnutých je jednolôžková s možnosťou pristieľky. Izby v 2., 4. a 6. poschodí sú nefajčiarske (50% hotelovej kapacity).
Popis:Recepcia zaistí transfer peňazí prostredníctvom Western Union, pranie a žehlenie prádla, predaj upomienkových predmetov, denný a nočný predaj alkoholických či nealkoholických nápojov, hygienických potrieb, cigariet, pohľadníc, známok, lístkov MHD, možnosť využitie telefónu, faxu a kopírky 24 hodín denne, zapožičianie žehličky, žehliacej dosky, ventilátoru, dáždniku.
Reštaurácia:Od 11:00 do 23:30 je otvorený café bar v 1.poschodí vo veži Aida. Je tu podávané občerstvenie, včetne rozmanitého sortimentu alkoholických a nealkoholických nápojov, kávy, čaju, miešaných nápojov a vín.
Parkovanie:Parkovanie je možné v garážach neďaleko hotelu za poplatok. Možnosť využitia hotelových garáží za poplatok. Hosťom doporučujeme prísť pred hotel, vyložiť batožinu a v doprovodu recepčného potom zaparkovať vozidlo. Vozidlo Vám rád zaparkuje aj hotelový dverník.
Raňajky:Raňajky formou švédskeho stolu sa podávajú od 6:30 do 10:30, cez víkendy do 11:00 v reštaurácii v 1.poschodí hotelu vo veži Aida. Ponúka široký sortiment salámov, syrov, slaného i sladkého pečiva, vaječných pokrmov, ovocia, zeleniny, cereálií, mliečnych výrobkov, džusov a teplých nápojov. Bohaté raňajky uspokoja svojou pestrosťou aj najnáročnejšieho hosťa.
Poznámka:Hotel je prvým zástupcom medzinárodného reťazca Ramada International v Českej republike. Budova je rozdelená do troch častí nazvaných podľa slávnych operních skladieb - Aida, Bohem a Carmen. Ramada Grand Hotel Symphony, to je symfónia Vašich splnených prianí.

Ceny 2014 2.1. - 28.2.
1.11. - 28.12.
1.3. - 31.10.
10.4. - 12.4.
21.5. - 23.5.
29.12. - 3.1.
Dvojlôžková izba pre 1 osobu 180 256 284
Dvojlôžková izba 190 265 294
Dvojposteľová izba 190 265 294
Trojlôžková izba 275 369 407
Suit - 2 osoby 246 312 341
Ceny sú v EUR vrátane DPH za izbu a noc
Prepočítaj ceny na
   Rezervácia ubytovania   

website: hotel grand hotel symphony v Prahe       email: hotel-grand-hotel-symphony@ubytovanie-praha.sk
ubytovanie v Prahe  (c) 2000 - 2014