Ubytovanie-praha.sk
prague hotelprag hotelshotely prahaubytovanie praha Ubytovanie v Prahe - hotel Le Palais     
  top hotely  
  luxusné hotely  
  hotely a penzióny  
  lacné hotely  
  ubytovne  

Hotel Le Palais

U Zvonarky 1
Praha 2

mapa Prahy - hotel le palais
Poloha:Pamiatkovo chránená budova hotelu Le Palais, pyšniaca sa originálnymi freskami známeho českého maliara Luďka Marolda, bola pôvodne postavená ako súkromná rezidencia a v roku 1897 bola kompletne zrekonštruovaná v štýle Belle Epoque. V roku 2002 sa stala luxusným päťhviezdičkovým hotelom. Hotel Le Palais leží v pokojnej rezidenčnej štvrti Vinohrady, len 15 minút chôdze od Národného múzea a Václavského námestia.
Izby:Hotel má k dispozícii 60 veľkolepo riešených izieb a 12 luxusných apartmánov (dva z toho s vlastným krbom) sa prezentujú veľmi elegantnou a priateľskou atmosférou, ktorá je umocnená luxusnými mramorovými kúpeľňami a ponúkajú tak prvotriedne ubytovanie. Izby a apartmány sú zariadené najmodernejším vybavením, ktoré doplňuje atmosféru a štýl 19.storočia: klimatizácia, telefón s priamou voľbou, vysokorýchlostné pripojenie k internetu, televízia, DVD prehrávač a sejf. Príjemným doplnkom vybavenia izby je minibar, čajový a kávový servis, ktoré sú už obsiahnuté v cene za ubytovanie.
Popis:Nonstop recepcia zaisťuje kancelárske služby, prádelňu, čistiareň, zmenáreň, predaj medzinárodnej tlače, limuzínu, relax a fitness centrum, nákupné centrum a konferenčnú miestnosť.
Reštaurácia:Hotel má vlastnú reštauráciu, vychutnajte chvíle kľudu a odpočinku v elegantnej knižnici s krbom alebo v útulnom lobby bare, ktoré sú pre Vás otvorené 24 hodín denne.
Parkovanie:Parkovanie je zaistené v hotelových garážach.
Raňajky:Raňajky sú podávané na letnej terase od 6:30 do 10:30.
Poznámka:Hotel je blízko stanice metra I.P.Pavlova.

   Rezervácia ubytovania   

website: hotel le palais v Prahe       email: hotel-hotel-le-palais@ubytovanie-praha.sk
ubytovanie v Prahe  (c) 2000 - 2014