Ubytovanie-praha.sk
prague hotelprag hotelshotely prahaubytovanie praha Ubytovanie v Prahe - hotel Jalta     
  top hotely  
  luxusné hotely  
  hotely a penzióny  
  lacné hotely  
  ubytovne  

Hotel Jalta

Vaclavske namesti 45
Praha 1

mapa Prahy - hotel jalta
Poloha:Elegantný hotel Jalta sa nachádza na slávnom Václavskom námestí v samom srdci finančného a obchodného centra historickej Prahy.
Izby:Hotel Jalta sa radí ku kultúrnym pamiatkam. V súčasnosti má hotel 94 luxusných izieb, z ktorých všetky prešli dôkladnou renováciou, získali novú podobu interiéru a ponúkajú tak ubytovanie na medzinárodnej úrovni. Všetky izby, jednolôžkové aj dvojlôžkové, sú klimatizované, so satelitnou televíziou, minibarom, kúpeľňou včetne vane, a sprchy a majú pripojenie na internet.
Popis:Hotel zaisťuje okružné jazdy mestom, individuálny program, vstupenky na kultúrne akcie, taxislužba, preprava, lekárska služba, stráženie detí, batožinu, pripojenie na internet a email, Internet Cafe, výpisy z účtu, zmenáreň, fotokopírovanie, faxové služby, upratovanie izby, antialergické vankúše, ďalšie požiadavky týkajúce sa Vašej izby.
Reštaurácia:Prvotriedna reštaurácia, ktorá ponúka špičkové gastronomické zážitky v pokojnom a elegantnom prostredí. Vedľa českej a medzinárodnej kuchyne sa špecializuje predovšetkým na japonskú kuchyňu podávanú a la carte a tiež na Teppanyaki stole (viď samostatná stránka).
Parkovanie:Parkovanie je možné v garážach hotelu za poplatok.
Raňajky:Raňajky na izbu (nahliadnite láskavo do objednávkového formulára vo Vašej izbe) - nápoje a občersvenie vo dne i v noci. Bufetové raňajky sa podávajú od 6:30.
Poznámka:Najbližšia stanica metra sú ľahko dosiahnuteľné pešo (asi 300m od hotelu) trasa A - Můstek alebo Muzeum, trasa B - Můstek, trasa C - Muzeum.

   Rezervácia ubytovania   

website: hotel jalta v Prahe       email: hotel-jalta@ubytovanie-praha.sk
ubytovanie v Prahe  (c) 2000 - 2014