Ubytovanie-praha.sk
prague-hotel.wsprag-hotel.czpraha-hotel.czubytovanie-praha.sk Ubytovanie v Prahe - hotel Josef     
  top hotely  
  luxusné hotely  
  hotely a penzióny  
  lacné hotely  
  ubytovne  

Hotel Josef

Rybna 20
Praha 1

Poloha:Hotel Josef je situovaný v centre Prahy, 5 minút chôdze od Staromestského námestia, Václavského námestia, Karlovho mostu, Prašnej brány, Štátnej opery a koncertných siení.
Izby:Všetkých 110 izieb, superior, business a standard (8 jednolôžkových, 25 twinov a 77 double) je odhlučnených a mnoho z nich je situovaných do záhrady. Izby sú rozdelené v dvoch budovách. Veľký počet izieb je pripravených pre hostí - nefajčiarov. Ktorákoľvek z izieb je vybraná - každá je vybavená vaňou alebo sprchou so 7 sprchovými tryskami, WC, telefónom, ISDN a analógovým dátovým portom s vysokorýchlostným on-line pripojením zdarma, satelitnou televíziou, DVD a CD prehrávačom, minibarom, trepkami a županom, fénom, doplnkami pre zdravie a pohodlie v kúpeľni, klimatizáciou s riadením teploty a sejfom. Superior izba je vybavená sprchou.
Popis:Hotel ponúka nasledujúce služby: concierge, izbový servis, prádelňa, čistiareň, stráženie detí, portier, prenájem vozidiel a limuzín, personál hovoriaci viacerými jazykmi.
Reštaurácia:Reštaurácia s presklenými stenami ponúka výhľad do hotelovej záhrady, ktorá je vhodným miestom pre pokojne strávené raňajky.
Parkovanie:K dispozícii je 25 krytých strážených parkovacích miest.
Raňajky:Raňajky sú podávané formou bufetu.
Poznámka:Stanica metra Staromestská, Můstek či Námestie Republiky sú od hotelu vzdialené cca 500 metrov.

   Rezervácia ubytovania   

website: hotel josef v Prahe       email: hotel-josef@ubytovanie-praha.sk
ubytovanie v Prahe  (c) 2000 - 2014