Ubytovanie-praha.sk
prague accommodationprag unterkunftubytování prahaubytovnie, penzióny a hotely v Prahe Ubytovanie v Prahe - hotel Pankrac     
  top hotely  
  luxusné hotely  
  hotely a penzióny  
  lacné hotely  
  ubytovne  

Hotel Pankrac

Na Pankraci 1597
Praha 4

mapa Prahy - hotel pankrac
Poloha:Nový, moderne zariadený hotel Pankrác je situovaný v pokojnej časti Prahy 4 - Pankráci, 3 minúty chôdze od stanice mera Pražského povstání.
Izby:Kapacita je 22 izieb v dvojlôžkových izbách s možnosťou pristieľok. Každá izba má vlastnú kúpeľňu alebo sprchový kút a oddelené WC. Všetky izby sú vybavené televíziou so satelitným príjmom. Niektoré izby sú nefajčiarske, deťom sú k dispozícii detské postieľky.
Popis:Recepcia s nonstop premávkou ponúka bežné hotelové služby ako zmenáreň, predaj vstupeniek, zaistenie výletov a ďalej predaj alko- i nealkoholických nápojov, kávy a suvenírov.
Reštaurácia:K hotelu patrí tiež talianska reštaurácia s originálnym interiérom a s vynikajúcou kuchyňou - pizzeria Trappola. Reštaurácia je plne klimatizovaná.
Parkovanie:Parkovanie osobných áut pri hoteli zaistené.
Raňajky:Bohaté raňajky formou bufetu sú zahrnuté v cene.
Poznámka:Hotel sa nachádza asi 3 minúty chôdze od stanice metra Pražského povstání (trasa C). Cesta metrom do centra na Václavské námestie netrvá dlhšie než 10 minút.

Ceny 2014 2.1. - 28.2.
1.12. - 27.12.
1.3. - 30.11.
Jednolôžková izba 48 80
Dvojlôžková izba 62 95
Dvojposteľová izba 62 95
Ceny sú v EUR vrátane DPH za izbu a noc
Prepočítaj ceny na
   Rezervácia ubytovania   

website: hotel pankrac v Prahe       email: hotel-pankrac@ubytovanie-praha.sk
ubytovanie v Prahe  (c) 2000 - 2014