Ubytovanie-praha.sk
prague accommodationprag unterkunftubytování prahaubytovnie, penzióny a hotely v Prahe Ubytovanie v Prahe - hotel Rott     
  top hotely  
  luxusné hotely  
  hotely a penzióny  
  lacné hotely  
  ubytovne  

Hotel Rott

Male namesti 4/138
Praha 1

Obrázky a fotografie pražského hotela Rott Pražský hotel Rott fotky a obrázky Rott hotel fotka hotel Rott fotografie Fotografie hotel Rott v Prahe Obrázky Rott hotel hotel Rott Praha Rott hotel Praha mapa Prahy - hotel rott
Poloha:Hotel Rott Praha je výhodne situovaný na Malom námestí v samom strede Starého Mesta pražského. Intímny priestor námestíčka vyzdobeného studňou s renesančnou mrežou zaručuje návštevníkom hotelu potrebný kľud k odpočinku. Zároveň umožňuje bez veľkej námahy formou peších prechádzok dosiahnúť najnavštevovanejšie turistické ciele.
Izby:K dispozícii je celkovo 80 priestorných izieb a apartmánov vybavených sprchou alebo vaňou, WC, telefónom, SAT TV, PAY TV, sejfom, PC + faxovou prípojkou, prístupom k internetu, fénom a minibarom. Masívny nábytok má ekologicky riešenú povrchovú úpravu bez použitia lakov. Odpočívať môžete na pohodlných lôžkach s rozmermi až 180 × 200cm. Všetky izby ponúkajú maximálny komfort s akcentom na bezpečnosť - chipové karty pre prístup do jednotlivých zón, nová generácia požiarnej signalizáce.
Popis:Izbový servis zahŕňa výber gastronomických špecialít predovšetkým regionálnej kuchyne, ale aj pranie a čistenie bielizne, pochôdzky a doručovanie nákupov do hotelu a zasielateľské služby. Concierge hotelu Vám pomôže zostaviť program dňa, zaopatriť vstupenky do divadiel, zaistiť sprievodcu, rovnako ako vyriešiť zmenu cestovného plánu, zabezpečiť usporiadanie väčších konferencií v susedných palácoch alebo sáloch s multimediálnou vybavenosťou. Hotel Rott Praha disponuje aj salónikmi s moderným sekretárskym vybavením. Hotel ďalej ponúka prístup pre telesne postihnutých, výťah, 18 hodinový room service, zvieratá povolené, nejfajčiarske izby, sekretárske služby, sejf, prádelňa, zmenáreň, informácie, sprievodca, shuttle (za poplatok), taxi, concierge.
Reštaurácia:Hotelová reštaurácia Paleta je Vám k dispozícii s pestrou ponukou vynikajúcej gastronómie českej a stredomorskej kuchyne včetne bohatého raňajkového bufetu, lobby bar Toi Toi je otvorený až do neskorých nočných hodín.
Parkovanie:Váš voz zapezpečíme v blízkych podzemných garážach.
Raňajky:Raňajky sa podávajú formou bufetu.
Poznámka:Zároveň je neďaleko stanica metra A Staromestská, vďaka ktorej môže hosť navštíviť aj vzdialenejšie pražské pamiatky, hlavná vlaková stanica a Ruzynské letisko.

Ceny 2014 2.1. - 4.4.
25.10. - 29.12.
21.6. - 15.8.
5.4. - 20.6.
16.8. - 24.10.
30.12. - 2.1.
Jednolôžková izba 81 104 142
Dvojlôžková izba 86 114 152
Dvojposteľová izba 86 114 152
Apartmán - 2 osoby 133 161 208
Ceny sú v EUR vrátane DPH za izbu a noc
Prepočítaj ceny na
   Rezervácia ubytovania   

website: hotel rott v Prahe       email: hotel-rott@ubytovanie-praha.sk
ubytovanie v Prahe  (c) 2000 - 2014