Ubytovanie-praha.sk
prague hotelsprag hotelhotely v prazeubytovanie v Prahe Ubytovanie v Prahe - hotel U Cervene Sklenice     
  top hotely  
  luxusné hotely  
  hotely a penzióny  
  lacné hotely  
  ubytovne  

Hotel U Cervene Sklenice

Na Kampe 513/10
Praha 1

Poloha:Druhý dom na Kampe pod Karlovým mostom na samom brehu Vltavy bol roku 1623 pomenovaný na dom U Červené Sklenice. V tomto dome sa práve nachádzate. Kráľovská cesta vedie od Prašnej brány Celetnou ulicou na Malé námestie a Malý rýnoček, odtiaľ Karlovou ulicou na Karlov most a ulicou Mosteckou cez Malostranské námestie, Nerudovou ulicou a k hradu na Hradčanské námestie.
Izby:Hotelové izby sú zariadené vlastnou kúpeľňou a WC, televízorom so satelitným príjmom, rádiom, telefónom, minibarom a bezpečnostnou skrinkou. Z okien dvojlôžkových izieb hotelu je vidieť priamo na hladinu rieky Vltavy pod Karlovým mostom, na návodný pilier, kde drží čestnú stráž legendárny rytier Bruncvík. Dole vedľa okien sú vyznačené miesta, ako vysoko až dostúpila voda pri dvoch posledných storočných povodniach v roku 1784 a v roku 1845.
Popis:V hoteli je k dispozícii pranie a žehlenie prádla, etážová služba, security service, sekretárske služby a individuálna doprava. Na prianie zaistíme sprievodcu Prahou, vychádzky loďou po Vltave. Veríme, že príjemná a profesionálna obsluha, príjemné ceny a neobvyklé prostredie prispeje k dobrej nálade, odpočinku a k pekným chvíľam stráveným v hlavnom meste Českej republiky, stovežatej  Prahe, neváhajte a kontaktujte nás.
Reštaurácia:V prvnom poschodí hotelu je útulná reštaurácia s 30 miestami s výhľadom na tú časť ostrova, kde sa v 17.storočí usporiadavali hrnčiarske trhy, otvorená každý deň od 10.00 do 23.00 hodín. Na jedálnom lístku nájdete českú národnú kuchyňu. V letných mesiacoch je možné posedieť v záhradnej reštaurácii priamo pod Karlovým mostom, s výhľadom na rieku Vltavu alebo v záhradnej reštaurácii na Kampe, s výhľadom na Pražský hrad, Mosteckú vežu a Staré mesto pražské.
Raňajky:Raňajky sú v cene ubytovania.
Poznámka:Miesto plné romantických a tajemných zákutí, miesto častého výskytu všetkých pražských vodníkov a strašidiel. Pii potulkách po ostrove nie je neobvyklé stretnúť krásnu Lauru bez hlavy z kostola svätej Márie Magdalény, či smutne posedávajúcich čertov pri renesančnom Velkopřevorskom mlyne na vltavskom ramene zvaném Čertovka, ktorá ostrovom preteká. Nad ostrovom dohliada 30 barokových sôch. Najbližšia stanica metra - Malostranská.

   Rezervácia ubytovania   

website: hotel u cervene sklenice v Prahe       email: hotel-u-cervene-sklenice@ubytovanie-praha.sk
ubytovanie v Prahe  (c) 2000 - 2014