Ubytovanie-praha.sk
prague hotelsprag hotelhotely v prazeubytovanie v Prahe Ubytovanie v Prahe - hotel U Modreho Klice     
  top hotely  
  luxusné hotely  
  hotely a penzióny  
  lacné hotely  
  ubytovne  

Hotel U Modreho Klice

Letenska 14
Praha 1

mapa Prahy - hotel u modreho klice
Poloha:Využite pre svoju návštevu Prahy našej krásnej polohy v historickom centre a výhodného dopravného spojenia po celom meste (napr.len 5 minút električkou č.12 k Pražskému výstavišti).
Izby:Hotel U Modrého Klíče Vám ponúka k ubytovanie 22 izieb a 6 apartmánov, všetky s vlastným sociálnym zariadením, satelitnou televíziou, minibarom, priamym telefonom, fénom, trezorom. K dispozícii sú izby s plne vybaveným kuchynským kútom.
Popis:K regenerácii síl môžete v hoteli U Modrého Klíče využiť služieb Relax centra - sauny a dvoch whirpoolov. K dispozícii máte aj sekretárske služby - fax a email.
Parkovanie:Naljepšie a najbližšie zaparkujete v podzemných garážach Rudolfinum na Palachovom námestí, služba 24 hodín denne za poplatok.
Raňajky:Raňajky formou bufetu.
Poznámka:Hotel je svojím umiestnením priamo v historickom centre Prahy vedľa Malostranského námestia, 200 metrov od Karlovho mostu a s výhľadom na Pražský hrad ideálnym miestom pre ubytovanie všetkých, kdo chcú spoznať hlavné mesto Českej republiky. Pôvodne gotická budova zo 14. storočia, neskôr barokovo upravená, prešla pod dohľadom pamiatkového úradu kompletnou rekonštrukciou. Genius loci zostal, a všetko nové je pripravené vyhovieť všetkým Vašim nárokom na pohodlie a príjemnú atmosféru. Najbližšia stanica metra- Malostranská. Metro - trasa A, Malostranská. Električky - 12, 22, 23.

   Rezervácia ubytovania   

website: hotel u modreho klice v Prahe       email: hotel-u-modreho-klice@ubytovanie-praha.sk
ubytovanie v Prahe  (c) 2000 - 2014