Ubytovanie-praha.sk
prague hotelshotels pragpražské hotelyhotely, ubytovnie a penzióny Praha Ubytovanie v Prahe - penzión U Cervene zidle     
  top hotely  
  luxusné hotely  
  hotely a penzióny  
  lacné hotely  
  ubytovne  

Penzión U Cervene zidle

Liliova 4
Praha 1

Fotografia prazskeho Pensionu U Cervene zidle. Fotografia dvojlozkovej izby v Pensionu U Cervene Zidle v Prahe. Obrazok dvojlozkovej izby v Pensionu U Cervene Zidle - Praha. Fotografia trojlozkovej izby - Pension U Cervene Zidle v Prahe. Obrazok izby pre 3 osoby - Pension U Cervene Zidle v Prahe. Fotografia stvorlozkovej izby v Pensionu U Cervene Zidle - Praha. Fotografia izby pre 3 osoby v Pensionu U Cervene Zidle - Praha. Obrazok kupelne v Pensione U Cervene Zidle v Prahe. Fotografia restauracie - Pension U Cervene Zidle v Prahe. Fotografia restauracie - Pension U Cervene Zidle v Prahe. Obrazok ranajkoveho menu v Pensione U Cervene Zidle v Prahe. Fotografia exterieru hotelu Pension U Cervene Zidle v Prahe.
Poloha:Dom sa nachádza priamo v historickom centre Prahy, na Starom Meste v Liliovej ulici, ktorá spojuje dve významné historické miesta: Betlémske námestie a súčasť Kráľovskej cesty - Karlovu ulicu. Najznámejší pražský most, Karlov most, je vzdialený od penziónu 300 metrov. Hostia ocenia blízkosť takých klenotov starej Prahy ako je Staromestské námestie s Orlojom, Pražský hrad, Národné divadlo alebo Petřínská rozhľadňa. Stanica metra Můstek (trasa A a B) je vzdialená 5 minút chôdzou.
Izby:Penzión ponúka štýlové a pohodlné ubytovanie v jedno-, dvoj-, troj- a štvorlôžkových izbách. Súčasťou každej izby je vlastná kúpeľňa (sprchový kút alebo vaňa), WC, bidet, televízor so satelitným príjmom, telefón, internetová prípojka, chladnička a trezor. Vo štvorlôžkových izbách je klimatizácia. K zapožičaní je detská postieľka.
Popis:Recepcia je otvorená nepretržite. Skúsený personál Vám poskytne informácie, ako tráviť voľný čas, pomôže Vám zaistiť taxi transfer alebo s vlastným minibusom Vám ukážu krásy Českej republiky.
Reštaurácia:V penzióne je jedáleň.
Parkovanie:Možnosť parkovania na dvore penziónu za poplatok.
Raňajky:Raňajky sa podávajú formou švédskych stolov v jedálni, poprípade Vám raňajky naservírujú priamo do izby.
Poznámka:Historický dom z 15.storočia "U Červené Židle" ponúka ubytovanie v priestoroch, ktoré boli novozrekonštruované so zachovaním starobylého rázu a malebné, romantické atmosféry starej Prahy. Najbližšia stanica metra je Můstek.

Ceny 2014 4.1. - 31.3.
1.4. - 30.4.
1.7. - 31.8.
1.10. - 27.12.
1.5. - 30.6.
1.9. - 30.9.
28.12. - 3.1.
Jednolôžková izba 57 88 94 137
Dvojlôžková izba 64 95 106 151
Dvojposteľová izba 71 108 119 160
Trojlôžková izba 86 122 133 180
4-lôžková izba 93 137 146 200
Ceny sú v EUR vrátane DPH za izbu a noc
Prepočítaj ceny na
   Rezervácia ubytovania   

website: penzión u cervene zidle v Prahe       email: pension-u-cervene-zidle@ubytovanie-praha.sk
ubytovanie v Prahe  (c) 2000 - 2014