Ubytovanie-praha.sk
hotels in pragueprag hotelsubytování a hotely v prazeubytovanie v hoteloch, penziónoch a ubytovniach v prahe Ubytovanie v Prahe - penzión Brezina     
  top hotely  
  luxusné hotely  
  hotely a penzióny  
  lacné hotely  
  ubytovne  

Penzión Brezina

Legerova 41
Praha 2

mapa Prahy - penzión brezina
Poloha:Penzión Březina je trojhviezdičkový rodinný hotel strednej kategórie, nachádzajúci sa v centre Prahy neďaleko Václavského námestia. Zameriava sa na individuálnu turistickú a obchodnú klientelu, ktorá uprednostňuje výhodnú polohu, odpovedajúcu kvalitu služieb a prijateľnú cenu. Vzhľadom ku kapacite je hotel schopný ubytovať aj menšie skupiny.
Izby:Izby kategórie Lux sa väčšinou nachádzajú v podkroví a sú buď manzardového alebo klasického typu. Máme aj izby, ktoré sú v nižších poschodiach. Oba domy, v ktorých sa hotel rozprestiera, však samozrejme majú výťahy. Pokoje Lux majú vlastnú kúpeľňu, v prípade podkrovných izieb aj klimatizáciu. Disponujeme len dvoma izbami triedy Tourist. Majú vlastnú kúpeľňu, avšak nachádzajú sa v prízemí a majú okná orientované do dvora. Aj v týchto izbách nájdete televízie s kábelovými programami. Economic izby sú tiež len dve. Jedná sa v podstate o bunku, kde je jedna kúpeľňa, WC a kuchynka, to všetko spoločné pre dve izby. Nacházdajú sa v prízemí a majú okná do dvora. Jedáleň je možné využiť ako menšie konferenčné alebo zasadacie priestory. Je tu prípojka pre PC, internet, zaistíme projekčné vybavenie, tabule, apod. Môžete tu tiež uspooriadať rôzne spoločenské akcie, stretnutia, party atď. Po dohode je možné dohodnúť aj občerstvenie. Odlišné sú izby č.15 a 16, ktoré sú zvlášt vhodné pre uzavretú skupinku 4 - 5 ľudí alebo pre rodinu, pretože majú pod jedným vchodom dve izby a veľkú kúpeľňu.
Popis:Užite si slnečné dni alebo teplé letné večery na našej záhradke. Budú Vám k tomu spievať vtáčkovia vo vetvičkách stromov a do toho ševeliť fontánka. Naša záhrada je skutočnou oázou v rušnom pražskom centre. Záhradka je v premávke len od jara do jesene.
Parkovanie:Parkovanie je možné v garážach.
Raňajky:Raňajky sú podávané formou švédskeho stolu.
Poznámka:Do Prahy prídete buď na Hlavnú stanicu alebo stanicu Holešovice. V zásade nezáleží, na ktorú stanicu prídete, pretože následná cesta metrom je zhodná. Pôjdete na stanicu I.P.Pavlova, a bude to buď 2 alebo 5 staníc. I.P.Pavlova, Hlavná stanica i stanica Holešovice sú na trase C, nemusíte teda nikde prestupovať. V stanici I.P.Pavlova vystúpite schodmi vo vestibule po ľavej strane a teraz už sa nachádzate na Legerovej ulici. Penzión Březina sídli v domoch 39 a 41, ktoré sa nachádzajú v prvom bloku, smerom proti prichádzajúcim autám.

Ceny 2014 3.1. - 31.3.
1.11. - 27.12.
1.4. - 31.10.
1.4. - 4.4.
26.4. - 1.5.
28.12. - 2.1.
Jednolôžková izba 30 40 73
Dvojlôžková izba 33 48 80
Jednolôžková izba superior 33 48 84
Dvojlôžková izba superior 37 55 91
Jednolôžková - spoločné soc. zariadenie 26 37 51
Dvojlôžková - spoločné soc. zariadenie 30 40 59
Ceny sú v EUR vrátane DPH za izbu a noc
Prepočítaj ceny na
   Rezervácia ubytovania   

website: penzión brezina v Prahe       email: penzion-brezina@ubytovanie-praha.sk
ubytovanie v Prahe  (c) 2000 - 2014