Ubytovanie-praha.sk
prague hotelshotels pragpražské hotelyhotely, ubytovnie a penzióny Praha Ubytovanie v Prahe - hotel Alexis     
  top hotely  
  luxusné hotely  
  hotely a penzióny  
  lacné hotely  
  ubytovne  

Hotel Alexis

Zavisova 20
Praha 2

fotografie a obrázky hotel Alexis Praha Pražský hotel Alexis fotky a obrázky Alexis hotel fotka hotel Alexis fotografie Fotografie hotel Alexis v Prahe Obrázky Alexis hotel hotel Alexis Praha
Poloha:Hotel Alexis (pred rozsiahlou rekonštrukciou v roku 2009 hotel Garni Nusle) je situovaný veľmi blízko centra. Ak použijete električku, pôjdete len tri zastávky a dostanete sa na Václavské námestie
Izby:Celková kapacita hotela je 53 lôžok. Ponúka sa ubytovanie v jedno až štvorlôžkových izbách, ktoré sú moderne zariadené s minibarom, trezorom, televíziou a pripojením na internet. Každá izba má vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom, WC a fénom. Ak nemáte radi, alebo nemôžete chodiť do schodov, iste oceníte, že sa všetky izby nachádzajú v prízemí. U izieb, ktoré majú okná do ulice, sa nemusíte báť žiadneho hluku, pretože sú tu dvojvrstvová sklá, ktoré zabezpečujú pri spánku pokoj.
Popis:Recepcia je otvorená nepretržite. Ponúka sa tu rôzne túry, výlety, transfery, lístky do divadiel, na koncerty. Ak si na hoteli potrebujete nechať batožinu, nie je to žiadny problém. Hotel akceptuje psy za poplatok a na požiadanie pripravia na izbu detskú postieľku.
Parkovanie:Parkovanie je možné pred hotelom alebo vo dvore hotela za poplatok 300 Kč / deň. Ak prichádzate ako skupina autobusom, môžete ho zaparkovať v neďalekých vinárskych závodoch, kde zaplatíte cca 500,-Kč na deň.
Raňajky:Raňajky sú podávané formou bufetu každé ráno od 7:00 do 10:00 vo raňajkové miestnosti vedľa recepcie
Poznámka:Blízko hotela sa nachádza stanica metra "IPPavlova" (trasa C) alebo stanice električky "Nuselské schody" (električky č 6 alebo 11), ktorá vás dovezie priamo na Václavské námestie.

Ceny 2014 8.1. - 31.3.
1.4. - 2.11.
18.4. - 20.4.
1.5. - 3.5.
8.5. - 10.5.
Jednolôžková izba 30 35 63
Dvojlôžková izba 42 48 63
Dvojposteľová izba 42 48 63
Trojlôžková izba 54 60 78
4-lôžková izba 62 69 87
Ceny sú v EUR vrátane DPH za izbu a noc
Prepočítaj ceny na
   Rezervácia ubytovania   

website: hotel alexis v Prahe       email: hotel-alexis@ubytovanie-praha.sk
ubytovanie v Prahe  (c) 2000 - 2014