Ubytovanie-praha.sk
prague-hotel.wsprag-hotel.czpraha-hotel.czubytovanie-praha.sk Ubytovanie v Prahe - penzión Beetle     
  top hotely  
  luxusné hotely  
  hotely a penzióny  
  lacné hotely  
  ubytovne  

Penzión Beetle

Smilovskeho 10
Praha 2

Obrázky a fotografie pražského penzióna Beetle Pražský penzión Beetle fotky a obrázky Beetle penzión fotka penzión Beetle fotografie Fotografie penzión Beetle v Prahe Obrázky Beetle penzión penzión Beetle Praha Beetle penzión Praha mapa Prahy - penzión beetle
Poloha:Ponúkame Vám ubytovanie v penzióne Beetle, ktorý sa nachádza v jednej z centrálnych častí Prahy, v štvrti Kráľovské Vihohrady. Penzión je umiestnený v pôvodne činžovnom dome, postavenom v r.1910 a nesie znaky historických stavebných prvkov.
Izby:Penzión disponuje 9 apartmánmi jedno- či dvojizbovými s 2,4 či 6 lôžkami s možnosťou pristieľok. Celková kapacita je 32 lôžok, resp.37 s pristieľkami. V každom apartmáne je kúpeľňa s toaletou a minibarom. Jeden apartmán je vybavený kompletnou kuchynskou linkou pre záujemcov o vlastnú prípravu jedál.
Popis:Recepcia penziónu je otvorená v denných hodinách. V nočných hodinách je možné v prípade nutnosti privolať pracovníka penziónu telefonicky.
Parkovanie:Pre hostí prichádzajúcich do Prahy vlastným vozom sú zaistené miesta na stráženom parkovisku v blízkosti penziónu.
Raňajky:Kontinentálne raňajky sa podávajú v malom klube.
Poznámka:Vďaka polohe penziónu Beetle ste pešo behom 5 minút na stanici električky, autobusu alebo metra (Námestie Mieru). Električka Vás bez prestupovania dopraví priamo do historického centra Prahy, k Národnému divadlu, k lanovke na Petřínsku rozhľadňu a k Pražskému hradu. Chôdzou je dosažiteľné Václavské námestie.

Ceny 2014 10.1. - 30.3.
3.11. - 25.12.
31.3. - 2.11.
Jednolôžková izba 37 44
Dvojlôžková izba 44 55
Dvojposteľová izba 44 55
Trojlôžková izba 55 66
4-lôžková izba 66 80
Apartmán - 4 osoby 77 91
Apartmán - 5 osob 88 102
Ceny sú v EUR vrátane DPH za izbu a noc
Prepočítaj ceny na
   Rezervácia ubytovania   

website: penzión beetle v Prahe       email: penzion-beetle@ubytovanie-praha.sk
ubytovanie v Prahe  (c) 2000 - 2014