Ubytovanie-praha.sk
prague-hotel.wsprag-hotel.czpraha-hotel.czubytovanie-praha.sk Ubytovanie v Prahe - hotel Adria     
  top hotely  
  luxusné hotely  
  hotely a penzióny  
  lacné hotely  
  ubytovne  

Hotel Adria

Vaclavske namesti 26
Praha 1

Obrázky a fotografie pražského hotela Adria Pražský hotel Adria fotky a obrázky Adria hotel fotka hotel Adria fotografie Fotografie hotel Adria v Prahe Obrázky Adria hotel mapa Prahy - hotel adria
Poloha:Hotel Adria sa nachádza v obchodnom, kultúrnom a historickém centre Prahy, v pešej dosažitelňosti významných pražských pamiatok a obchodných centier. Klasický štvorhviezdičkový hotel po rozsiahlej rekonštrukcii spojujúci v sebe šarm starej Prahy s komfortom moderne vybavených izieb. História objektu siaha až do 14. storočia, kedy celý pozemok patril Karmelitskému kláštoru Panny Márie Snežnej. Ideálna poloha na hlavnom pražskom bulváre v tesnej blízkosti pokojnej zóny Františkánskej záhrady a tradičná pohostinnost z neho učinili jeden z najvyhľadávanejších pražských hotelových domov. Nachádza sa na Václavskom námestí, teda v samotnom centre Prahy, v tesnej blízkosti všetkých kultúrnych i obchodných stredisiek, sídiel firiem a leteckých spoločností. Ostatné, predovšetkým z kultúrneho a historického hľadiska dôležité miesta, je možno dosiahnúť pešo behom niekoľkých minút.
Izby:Klientom slúži 88 izieb včetne štúdií, apartmánov a izby pre telesne postihnutých. Každá izba má vlastnú kúpeľňu s vaňou či sprchovým kútom, WC a fénom. V izbách sú farebné televízie so satelitným príjmom, vnútorným informačným okruhom, službou platenej televízie, rádio, telefón s možnosťou priamej voľby a minibar. Hosťom je k dispozícii 24 hodín denne internetová miestnosť.
Popis:Hotel ponúka úplný sortiment sekretárskych služieb včetne rezervácií vstupeniek. K dispozícii je room service, čistenie a pranie biezlizne, bezpečnostné schránky v recepcii, zmenáreň, hotelové taxi a v neposlednom rade strážené garáže pri hoteli. V blízkosti hotelu sú pre hostí zaistené služby kaderníka, sauny, body building, masáže apod. V letných mesiacoch záhradka na Václavskom náměstí. Hosťom je k dispozícii Lobby bar, secesný vínny Triton restaurant, ktorý je staropražským architektonickým unikátom so širokou nabídkou domácej i medzinárodnej kuchyne, salóniky Pluton A a Pluton B, Café Neptun – stredisko poskytujúce hotelové raňajky, vhodné tiež k využití ako konferenčné, banketové stredisko, stravovacie stredisko pre turistické skupiny.
Reštaurácia:Restaurant dochovaný z roku 1912 nájdete v podzemných priestoroch hotelu Adria. Jedinečnost tohto interiéru v štýlu krápnikovej jaskyne je podtrhnutá secesnou výzdobou plastík a sôch z antickej mytológie. Za doprovodu podmanivej hudby našich klavíristov môžete vyberať z bohatej ponuky svetovej a českej kuchyne a vynikajúcich moravských i zahraničných vín.
Parkovanie:K dispozícii sú strážené garáže pred hotelom.
Raňajky:Raňajky formou bufetu.
Poznámka:Vedľa hotelu Adria je stanica metra „Můstek“, trasa A a zastávka električky č. 3, 9, 14, a 24. Hlavná stanica je vzdialená 2 km, cesta autom trvá asi 5 minút. Medzinárodné letisko Ruzyně je vzdialené 18 km, čo je približne 30 minút jazdy autom. Ponúkame dopravu hotelovým taxi za fixnú cenu. Naproti hotelu sa nachádzajú garáže s nepretržitou ostrahou.

Ceny 2014 1.2. - 28.2.
1.3. - 15.3.
31.3. - 20.4.
5.6. - 7.9.
21.4. - 4.6.
8.9. - 29.10.
29.12. - 2.1.
16.3. - 30.3.
30.10. - 28.12.
Jednolôžková izba 58 72 94 134 72
Dvojlôžková izba pre 1 osobu 72 72 94 139 72
Dvojlôžková izba 72 80 103 143 80
Dvojposteľová izba 72 80 103 143 80
Suit - 2 osoby 103 112 152 187 112
Ceny sú v EUR vrátane DPH za izbu a noc
Prepočítaj ceny na
   Rezervácia ubytovania   

website: hotel adria v Prahe       email: hotel-adria@ubytovanie-praha.sk
ubytovanie v Prahe  (c) 2000 - 2014